TAKARMATURER, 2 st, plafondmodell, 1900-talets första kvartal.

326597. TAKARMATURER, 2 st, plafondmodell, 1900-talets första kvartal.

Diameter ca 22,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 22,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 643