Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKARMATURER, 2 st, plafondmodell, 1900-talets första kvartal.
326597. TAKARMATURER, 2 st, plafondmodell, 1900-talets första kvartal.
Diameter ca 22,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 22,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
517