PARADVÄRJA, artilleri. 1800-tal.

326588. PARADVÄRJA, artilleri. 1800-tal.

Svärtad balja. Lejonkappa. Omärkt.
Klingans längd 83.5 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klingans längd 83.5 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Antal besök: 2 345