ANNE DE GEER. Provtryck, signerad och daterad 95.

326577. ANNE DE GEER. Provtryck, signerad och daterad 95.

Porträtt.
Ca. 12x9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt.
Ca. 12x9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 662