GUNGBRÄDA med hästar, trä, delvis skuren dekor, omkring 1900-talets mittl.

326550. GUNGBRÄDA med hästar, trä, delvis skuren dekor, omkring 1900-talets mittl.

Total längd ca 152 cm.

Slitage, repor, fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 152 cm.

Antal besök: 2 113