HASSE LINDEROTH. "Skärgårdsvår", teckning, signerad och daterad 62.

32654. HASSE LINDEROTH. "Skärgårdsvår", teckning, signerad och daterad 62.

20 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 914