SKULPTUR, romersk krigare, förgylld metall på stensockel.

326473. SKULPTUR, romersk krigare, förgylld metall på stensockel.

Efter Otto Schmidt Hofer, höjd 46 cm.

Sockeln med nagg samt pilbåge saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 067