Elsa STRÖM-CIACELLI (1876-1952) "Lucie" E. Jemhte. Axel Olsen, daterad -24. V. Larsen, daterad 29. Yttermått 35-42 cmx36-42 cm.
Slitage, gulnade blad, fläckar.