OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Torrnål, fiskande pojkar, monogramsignerad, daterad 1899.

326447. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Torrnål, fiskande pojkar, monogramsignerad, daterad 1899.

Tryck av Max Kleinsorg, Köpenhamn.
20x26 cm.
Yttermått 36x41 cm.

Slitage, smärre fläckar, spricka i pappret.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x26 cm.
Yttermått 36x41 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 344