VASER, 2 st, glas, Kosta samt Strömberghyttan.

326426. VASER, 2 st, glas, Kosta samt Strömberghyttan.

Kosta vasen Mona Morales Schildt höjd 19 cm, Strömbergshyttan höjd ca 33,5 cm.

Slitage, smärre repor, kostavasen reklammärkt SS.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 898