UGNSLUCKA, gjutjärn, LINGBO No 3, 18/1900-tal.

326410. UGNSLUCKA, gjutjärn, LINGBO No 3, 18/1900-tal.

LINGBO No 3.
Längd 65 cm.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

LINGBO No 3.
Längd 65 cm.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 436