PARTI DIVERSE, tema "Lanthandel", 1900-tal (3).

326397. PARTI DIVERSE, tema "Lanthandel", 1900-tal (3).

Mestadels originalförpackningar bland annat för: toalettpapper, Horniman´s Budoir te, tvättmedel och tvål.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 947