SPEGLAR, ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

326312. SPEGLAR, ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserade.
Ca. 42x37 cm.

Slitage, skador. Ljusarmar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserade.
Ca. 42x37 cm.

Antal besök: 685