AKVARELL RITNING BIEDERMEIER.

AKVARELL RITNING BIEDERMEIER.
326302. AKVARELL RITNING BIEDERMEIER.

Schackuppsättningen i trädgården. Akvarellteckning på kartong, osignerad. ca. 11 x 9,5 cm.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Pro Art Kunsthandel
Antal besök: 1 352