PARTI KONST, färglitografier, 3 st, signerade bl a Stig Wernheden och numrerad 44/350.

326296. PARTI KONST, färglitografier, 3 st, signerade bl a Stig Wernheden och numrerad 44/350.

Anders A Jönsson, signerad Anders G Jönsson samt numrerad 66/300, 33x42 cm
Stig Wernheden, signerad Wernheden samt 44/350, 58x44 cm
Gerhard Nordström, signerad G Nordström och numrerad 42/90, 16x23 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 713