LARS HELLSTEN, skål, glas, "Tulpan", Orrefors.

3262910. LARS HELLSTEN, skål, glas, "Tulpan", Orrefors.

Skål i form av tulpan, signerad "Orrefors 4304-531". Etikettmärkt.
Längd ca 17 cm, bredd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 018