GUNNAR KANEVAD. ljusstakar, 2 st, trä, signerade och daterade 1984-1987.

326290. GUNNAR KANEVAD. ljusstakar, 2 st, trä, signerade och daterade 1984-1987.

Ca. 30-35 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30-35 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Antal besök: 1 133