VÄGGKLOCKA, plast, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

326232. VÄGGKLOCKA, plast, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

Batteridrivet urverk märkt "Diehl Electro, Made in Germany". Diameter ca 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 075