PARTI BIJOUXTERIER, 8 delar, 1900-talet.

326221. PARTI BIJOUXTERIER, 8 delar, 1900-talet.

Brosch med emaljerad dekor av blomma, stämplad 925 S
Brosch med blå sten, brosch med röd sten
Halsband med hänge i bärnsten
Halsband med hänge med pärlemor
Ring
Armbandsur, Pulsar Quartz 741364
Brosch 8 karat gult guld med vit sten, stämplad AXO.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband med hänge i bärnsten
Ring

Bruksskick.

Antal besök: 830