FOTPALL, läder, Svenskt Tenn/ Dimitri Omersa & Co för Abercrombie Fitch, 1900-talets andra hälft.

32620. FOTPALL, läder, Svenskt Tenn/ Dimitri Omersa & Co för Abercrombie Fitch, 1900-talets andra hälft.

Noshörning, längd ca 60 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Noshörning, längd ca 60 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 7 385