SOFFBORD, engelsk stil, trä, mässing och läder, 1900-talets andra hälft.

326174. SOFFBORD, engelsk stil, trä, mässing och läder, 1900-talets andra hälft.

Tre lådor med mässingshandtag. Grönt läder på bordsskiva.
Längd 138 cm.
Bredd 51 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 138 cm.
Bredd 51 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 201