BÄDDSOFFA, Sedac Meral, 19/2000-tal.

326144. BÄDDSOFFA, Sedac Meral, 19/2000-tal.

Längd utfälld: 288, Längd hopfälld: 185, Bredd hopfälld: 90, Rygghöjd: 72 cm.

Bruksslitage. Ett ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ett ben löst.

Antal besök: 5 220