ERIK HAAMER. Blandteknik.

ERIK HAAMER. Blandteknik.
326093. ERIK HAAMER. Blandteknik.

Landskap med hus, Signerad. 32x63 cm.

Bruksslitage.

Erik Haamer (1908–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Haamer (1908–1994)

Antal besök: 1 320