UNO WALLMAN. Båtar till havs, olja på duk, signerad.

32609. UNO WALLMAN. Båtar till havs, olja på duk, signerad.

16 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 22 cm.

Antal besök: 1 720