PARTI DIVERSE, 4 delar, 1900-talets tredje fjärdedel.

326056. PARTI DIVERSE, 4 delar, 1900-talets tredje fjärdedel.

Bordslampa etikettmärkt AU, glas, läder och mässing.
Två trälådor med plexiglaslock.
Askfat märkt Danese, Milano, Italien.

Bruksslitage, ej genomgånget, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670