SKULPTUR, mässing, golfspelare, England, samt KARAFF, glas, 1900-tal.

326041. SKULPTUR, mässing, golfspelare, England, samt KARAFF, glas, 1900-tal.

Made in England. Golfklubba löstagbar.
Höjd 44 cm.
Proppförsedd karaff med etsad dekor märkt Royal and Ancient Golf Club of St. Andrews 1978.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 225