SPELBORD, 19/2000-tal.

SPELBORD, 19/2000-tal.
326040. SPELBORD, 19/2000-tal.

Längd 75, bredd 37,5, höjd 75 cm.

Smärre slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, märken.

Antal besök: 528