GOLVUR, Westerstrand, Sverige, 1900-tal.

326001. GOLVUR, Westerstrand, Sverige, 1900-tal.

Märkt på urtavla Westerstrand Sweden.
Troligen ej originalmålning.
Lod samt pendel finns (OBS finns bara ett lod).
Höjd 200 cm.

Bruksslitage, ej genomgången, ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen ej originalmålning.
Höjd 200 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 935