FAT, tenn, Carl De Flon(verksam 1777-1817), Växjö 1797.

32599. FAT, tenn, Carl De Flon(verksam 1777-1817), Växjö 1797.

Diameter ca 28,5 cm.

Bucklor, repor och hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 28,5 cm.

Bucklor, repor och hack.

Antal besök: 1 467