IRENE JARZ. FÄRGETSNINGAR, 2 st, signerade, 1 numrerad 2/150, 1 EA.

325998. IRENE JARZ. FÄRGETSNINGAR, 2 st, signerade, 1 numrerad 2/150, 1 EA.

"Månskenssonaten" och "Konfetti".
14,5 x 14,5 cm.

1 st oinramad, 1 st ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

14,5 x 14,5 cm.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 1 944