KAFFERSERVISDELAR, 14 delar, porslin, Rosenthal, 1900-tal.

325991. KAFFERSERVISDELAR, 14 delar, porslin, Rosenthal, 1900-tal.

1 kaffekanna, höjd ca 20 cm
11 kaffekoppar med fat
1 mjölkkanna, höjd ca 11 cm
1 sockerskål m. lock, höjd ca 10 cm.

Bruksslitage. 3 koppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffekanna, höjd ca 20 cm
11 kaffekoppar med fat
1 mjölkkanna, höjd ca 11 cm

Antal besök: 843