GÖKUR, 1900-tal.

325981. GÖKUR, 1900-tal.

Gökur, 1900-tal
Höjd.

Bruksslitage, saknas del på dekor, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
325981. GÖKUR, 1900-tal.

Gökur, 1900-tal
Höjd.

Antal besök: 1 665