IRENE JARZ. Färgetsningar, 3 st, signerade Irene Jarz EA.

325960. IRENE JARZ. Färgetsningar, 3 st, signerade Irene Jarz EA.

"Serenad", "Scherzando", "Harmonika".
12 x 12 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 12 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 5 081