FÅTÖLJ, trä/läder, 1900-talets tredje fjärdedel.

325936. FÅTÖLJ, trä/läder, 1900-talets tredje fjärdedel.

Oxblodsfärgat läder. Fällbar stol, på hjultrissor.
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 950