ROLAND KEMPE. Olja på duk.

325925. ROLAND KEMPE. Olja på duk.

Kvinnoporträtt. A tergo signerad och betitlad. 53x44 cm.

Bruksslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Antal besök: 964