VIKTSATS SAMT KANNA, mässing/patinerad metall, 1800/1900-tal.

325920. VIKTSATS SAMT KANNA, mässing/patinerad metall, 1800/1900-tal.

Kannan märkt Coberg Ges .Gesch höjd 14,5 cm.
Viktsatsen krönt med höjd 3,5 cm.

Bruksslitage samt minsta vikten saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852