BORDSLAMPA, etikettmärkt Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

325879. BORDSLAMPA, etikettmärkt Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Total höjd ca 65 cm.

Slitage. Enstaka buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 65 cm.

Slitage. Enstaka buckla.

Antal besök: 937