STOLAR, 6 st, 18/1900-tal.

STOLAR, 6 st, 18/1900-tal.
325869. STOLAR, 6 st, 18/1900-tal.

Sitthöjd ca 44 cm.
Delvis lösa stoppade sitsar.

Bruksslitage, delvis senare bemålning, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 44 cm.
Delvis lösa stoppade sitsar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 604