Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin med förgylld dekor, Kaiser, Tyskland.
325848. BORDSLAMPOR, 1 par, porslin med förgylld dekor, Kaiser, Tyskland.
Höjd med skärm 39 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd med skärm 39 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 002