BORDSLAMPOR, 1 par, porslin med förgylld dekor, Kaiser, Tyskland.

325848. BORDSLAMPOR, 1 par, porslin med förgylld dekor, Kaiser, Tyskland.

Höjd med skärm 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med skärm 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 176