TOALETTBORD i teak med pall, Finess (506), Fröseke AB Nybrofabriken, 1950-tal.

325806. TOALETTBORD i teak med pall, Finess (506), Fröseke AB Nybrofabriken, 1950-tal.

Toalettbord i teakfaner och bordsskiva i glas
Justerbara speglar
4 lådor
Höjd 119 cm
Bredd ca 84 cm
Djupp till spegeln 35 cm
Ettikettmärkt Fröseke AB Nybrofabriken, Yttermått 84/41/72
Pall med möbelspikad galon
Höjd 40 cm
Bredd 55 cm.

Bruksskick
Repor, märken
Galon med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbara speglar
4 lådor
Höjd 119 cm
Bredd ca 84 cm
Djupp till spegeln 35 cm
Pall med möbelspikad galon
Höjd 40 cm
Bredd 55 cm.

Bruksskick
Repor, märken
Galon med fläckar.

Antal besök: 4 701