TOALETTBORD i teak med pall, Finess (506), Fröseke AB Nybrofabriken, 1950-tal.
325806. TOALETTBORD i teak med pall, Finess (506), Fröseke AB Nybrofabriken, 1950-tal.
Toalettbord i teakfaner och bordsskiva i glas
Justerbara speglar
4 lådor
Höjd 119 cm
Bredd ca 84 cm
Djupp till spegeln 35 cm
Ettikettmärkt Fröseke AB Nybrofabriken, Yttermått 84/41/72
Pall med möbelspikad galon
Höjd 40 cm
Bredd 55 cm.
Justerbara speglar
4 lådor
Höjd 119 cm
Bredd ca 84 cm
Djupp till spegeln 35 cm
Pall med möbelspikad galon
Höjd 40 cm
Bredd 55 cm.