SOFFGRUPP, 3 delar, "Minerva", Peter Hvidt och Ola Mölgaard Nielsen, France & Daverkosen, Danmark.

325802. SOFFGRUPP, 3 delar, "Minerva", Peter Hvidt och Ola Mölgaard Nielsen, France & Daverkosen, Danmark.

Soffor 2 st, med lösa tvåfärgade dynor, ett armstöd, längd 130 och 185 cm. Kvadratiskt bord med hylla och skiva i rotting, höjd 63, 74x74 cm. Skyltmärkt.

Slitage, smärre repor, stötmärken, fläckade dynor. Bordskivan med skadad rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 225