325802. SOFFGRUPP, 3 delar, "Minerva", Peter Hvidt och Ola Mölgaard Nielsen, France & Daverkosen, Danmark.
Soffor 2 st, med lösa tvåfärgade dynor, ett armstöd, längd 130 och 185 cm. Kvadratiskt bord med hylla och skiva i rotting, höjd 63, 74x74 cm. Skyltmärkt.
Slitage, smärre repor, stötmärken, fläckade dynor. Bordskivan med skadad rotting.