325774. HATTAR, 8 st, SJALAR/SCARVES, 18 st, VÄSKOR, 9 st, HANDSKAR, 11 par samt PARAPLY, Top-Tip, design Marjatta Metsovaara.
I varierande storlekar
Bland annat väska från Guldhuvudet och hatt från Edward Mann samt Rosenbergs Mode (Sundbyberg).
Medföljer plånbok.
Slitage, fläckar, skador.