HATTAR, 8 st, SJALAR/SCARVES, 18 st, VÄSKOR, 9 st, HANDSKAR, 11 par samt PARAPLY, Top-Tip, design Marjatta Metsovaara.

325774. HATTAR, 8 st, SJALAR/SCARVES, 18 st, VÄSKOR, 9 st, HANDSKAR, 11 par samt PARAPLY, Top-Tip, design Marjatta Metsovaara.

I varierande storlekar
Bland annat väska från Guldhuvudet och hatt från Edward Mann samt Rosenbergs Mode (Sundbyberg).

Medföljer plånbok.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I varierande storlekar

Medföljer plånbok.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 1 404