SKOR, 13 par, bland annat Bruno Magli, Bally/Nordiska Kompaniet samt Juhani Palmroth.

325749. SKOR, 13 par, bland annat Bruno Magli, Bally/Nordiska Kompaniet samt Juhani Palmroth.

I varierande storlekar.
Bland annat 1 par näbbstövlar
Juhani Palmroth märkta stl 5 1/2
Bally märkta stl 7 1/5
Bruno Magli märkta stl 38.

Slitage, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I varierande storlekar.
Bland annat 1 par näbbstövlar
Bally märkta stl 7 1/5
Bruno Magli märkta stl 38.

Slitage, märken, skador.

Antal besök: 1 697