325749. SKOR, 13 par, bland annat Bruno Magli, Bally/Nordiska Kompaniet samt Juhani Palmroth.
I varierande storlekar.
Bland annat 1 par näbbstövlar
Juhani Palmroth märkta stl 5 1/2
Bally märkta stl 7 1/5
Bruno Magli märkta stl 38.
Slitage, märken, skador.