KONSTMAPPAR, 7 st, Willy Läth, Ulf Eriksson, Gunnar Eriksson, Rob E Olson, Bo Alström.
325730. KONSTMAPPAR, 7 st, Willy Läth, Ulf Eriksson, Gunnar Eriksson, Rob E Olson, Bo Alström.
Willy Läth "Guldrush", 6 litografier.
Ulf Eriksson "Sommaräventyr", 2 mappar, 3 litografier i varje.
Gunnar Eriksson, datorgrafik, 3 blad.
Rob E Olson, "Årstiderna", 3 litografier.
Bo Alström, "Under Ikonen", 2 serigrafier i varsin mapp.
Proveniens Hofmantorps Säteri.
Dubbletter förekommer, mappar ej kompletta. Hanteringsslitage.