Ljusstakar ett par, G. Laxgård Gustafs, höjd 8,5 cm
Ljusstakar, ett par, Westerås metallfabrik, höjd 14 cm
Ljusstakar ett par, stämpel saknas, höjd 17 cm
Ljusstakar, ett par, malm, stämpel saknas, höjd 16 respektive 18 cm.
Bruksslitage, repor samt enstaka bucklor.