BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.
325623. BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

2 delar.

Längd 80 cm
Bredd 36 cm
Höjd 153 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delar.

Längd 80 cm
Bredd 36 cm
Höjd 153 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 915