SERVISDELAR, 16 delar, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

325618. SERVISDELAR, 16 delar, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

1 kanna
6 tekoppar med fat.
6 assietter
2 gräddsnipor.
1 sockerskål.

Fyra koppar med nagg. Ett fat med större lagning. Ett fat med nagg. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kanna
6 tekoppar med fat.
6 assietter
2 gräddsnipor.
1 sockerskål.

Antal besök: 1 138