Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
SKULPTUR, konstmassa,"Jack Rabbit", Animal Classic, United Design.
325611. SKULPTUR, konstmassa,"Jack Rabbit", Animal Classic, United Design.
Höjd 34 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
756