Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skeppsmotiv, olja på duk, signerad AmBrose.
325577. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skeppsmotiv, olja på duk, signerad AmBrose.
27 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 22 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 405