MODELLBÅT, "Nordisk folkbåt" 1900/2000-tal.

32546. MODELLBÅT, "Nordisk folkbåt" 1900/2000-tal.

Segelbåt, Längd ca 77, höjd ca 105 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 5 203